KDO JSME

Novinky a historie

Psí-oblečky.cz vám nabízí aktuální novinky pro psy od roku 2002. Od tohoto roku jsme Vám začali prodávat oblečky a doplňky pro psy nejlepších světových značek. Každý rok jsou nové aktuální kolekce pro jaro-léto a podzim-zima. Pro dokonalý vzhled vašeho mazlíčka můžete využít naše služby našeho salonu a lázní pro psy, které jsou také naší hlavní prioritou. Oblečení pro psy nabízíme pouze kvalitní.

Autenticita zboží

Na e-shopu najdete vše pro spokojený život vašich pejsků. Prodáváme originální značky, u nás si vybere i ten nejnáročnější majitel pejska. Nabízíme kvalitní oblečky pro psy různých značek. Zakoupit můžete cenově výhodně na našich stránkách nebo nás navštívit v našem showroomu v Nižboru po-ne od 9-21 hod. Rozhodně máme co nabídnout a vy můžete nerušeně vyzkoušet, rádi se vám budeme věnovat.

Sortiment pro všechny velikosti

Vždy máme aktuální kolekce oblečků pro psy, ve kterých nabízíme široký sortiment zimních oblečků pro malé i velké psy. Máme postele pro psy různých tvarů, velikostí: boudičky, domečky, polštáře, pelíšky a pohovky pro psy. Oblečky pro psy do deště a nepohody, vyrobené z voděodolných materiálů, mikiny pro psy od velikostí XS-XL. U nás v nabídce je kosmetika PetEsthé pro psy a kočky. Pro pohodlné cestování máme kabelky a přepravky pro psy. Na dlouhé procházky u nás najdete kočárky, kšíry, obojky, postroje a batohy pro psy. Nabízíme psí oblečky vyrobené z organické bavlny pro citlivou kůži.

SÍ SALON & OBCHOD - NIŽBOR Nižbor 70, 26705

PSÍ SALON & OBCHOD - KLADNO Kladno Kročehlavy, Ukrajinská 266

VEDENÍ / MAJITEL Martin a Lenka Vackovi IČ 74680650,71359958 DIČ CZ7310010609