Náš obchod je vytvořen tak, aby byla objednávka snadná pro zákazníka.

Možnosti plateb

Zboží k Vám zasíláme přepravní službou PPL Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet 154632801/0600 - 4 způsoby: 1. Bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking) 2. Složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet 3. Odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR 4. Dobírkou - zboží doručíme k Vám na adresu, které zapaltíte při předání

Bankovní spojení:

Mezinárodní formát čísla účtu je zaslán po objednávce ze zahraničí e-mailem zákazníkovi spolu s částkou poštovného dle platných tarifů České pošty. Variabilní symbol obdržíte v potvrzovacím emailu. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

Dobírkou:

Zboží zaplatíte doručovací službě PPL při převzetí objednávky. Máme pro Vás nejnižší ceny doručování balíčků pro naše zákazníky. Česká pošta bude opět zdražovat a my Vám komfortně a rychle doručíme zboží za nižší ceny až k Vám domů, práce nebo firmy odpoledne či večer. Je potřeba vždy uvést telefonní spojení pro řidiče.